Plavky, ktoré ovládnu sezónu 2022

Date:

Ak ste na tom ako my, potom už máte pravdepodobne plné ruky práce s plánovaním letnej dovolenky. Nezáleží na tom, či ideme na pár dní do Chorvátska alebo na pár týždňov na exotickú pláž: jedna vec, ktorú si musíme vždy zobrať so sebou, sú naše obľúbené bikiny. V tomto módnom priestore je niekoľko nadčasových kúskov, ktoré každý rok skutočne zasiahli trendový radar, a ďalšie, ktoré prichádzajú a odchádzajú. To je dôvod, prečo najnovšie trendy plaviek na rok 2022 zahŕňajú niekoľko noviniek a niektoré kúsky, ktoré môžu vyzerať povedome. Všetky trendy ale majú jedno spoločné: Inšpirujú sa nostalgiou 70., 80. a 90. rokov.

 1. Vintage kvety
  Veľké farebné kvety á la 80. alebo 90. roky oslavujú tento rok veľký comeback. Honosné bikiny a plavky dodávajú hippie nádych a umožňujú vám oddať sa nostalgickým spomienkam. S verziami z rôznych dekád je tu niečo pre každého, pokiaľ je to farebné a vzrušujúce!
 2. Šnúrky všade
  Šnúry a opasky na našich bikinách sú tento rok takmer nutnosťou. Aj mikro tangá sú trendy. Tenké šnúrky podľa nej vytvárajú definovanú siluetu tela, ktorá má za vinu síce nevzhľadné opálenie, ale zdôrazňuje ženské telo. Vy si musíte zvoliť, či budete trendy alebo opálená. Nie je nič medzitým!
 3. Vršok naopak
  Trendom, ktorý je obzvlášť populárny na Instagrame a je neoddeliteľnou súčasťou nášho feedu za posledný rok, sú trojuholníkové bikiny s obráteným vzhľadom. Tieto bikiny, ktoré milujú modelky ako Kendall Jenner alebo Emily Ratajkowski, sa jednoducho zaväzujú obrátene, takže horný diel je „naruby“. Novo existujú aj bikiny, ktoré sú navrhnuté v tomto vzhľade a ušetria zložité zaväzovanie. Super sexy!
 4. Kostice sú späť!
  Sú oveľa praktickejšie ako bikiny s tenkým zaväzovaním a pristanú úplne každej postave: bikiny s kosticou. Nadčasová klasika medzi plavkovými trendmi tento rok zažíva ďalší boom a inšpiruje ženy s veľkým poprsím rovnako ako ženy s menším. Vrchné diely je možné obzvlášť dobre kombinovať so zodpovedajúcimi spodnými dielmi bikín s vysokým pásom.
- Reklama -pr články

Redakce doporučuje

Další články autora
4women

Zahaľte sa do farieb jesene – poradíme vám, ktoré sú tie najkrajšie

Leto sa chýli ku koncu a nadvládu nad počasím preberá...

Zakladateľ pochádza zo skromných pomerov

Značka Cartier je synonymom luxusu, ale jej zakladateľ sa...

Mýty o inkontinencii, ktorým neverte

Únik moču je veľmi nepríjemným problémom a diskusia o...

Kyselina hyalurónová: Vyhladí vrásky a osvieži pleť

Starnutie pleti zatiaľ veda zastaviť nevie. Dobrou správou ale...