Pierce Brosnan ukázal svoj luxusný dom v Malibu

Date:

Pierce Brosnan sa stále snaží uloviť kupcov pre svoj domov v Malibu za 100 miliónov dolárov – ktorý má päť spální a 14 kúpeľní – na trh ho uviedol vlani v septembri.

Nehnuteľnosť je inšpirovaná bondovkou
Estetika sídla bola inšpirovaná prostredím, kde sa natáčala bondovka „Tomorrow Never Dies“ z roku 1997 v Thajsku. V roku 2000 kúpil Brosnan po úspechu svojich filmov dva susedné pozemky za dohromady 7,35 milióna dolárov, odhaľujú záznamy o majetku.

Dokončenie domu trvalo 10 rokov!
Dokončenie ich súčasného domu s rozlohou takmer 12 500 štvorcových stôp trvalo asi desať rokov. Skladá sa z piatich spální a 14 kúpeľní – a je pomenovaný „Dom orchideí“ – nehnuteľnosť zaberá zhruba aker na Broad Beach, ktorá je domovom ďalších hercov vrátane Dannyho DeVita a Dustina Hoffmana.

V tomto dome nájdete všetko, čo na si len spomeniete
Hlavný apartmán má rozlohu asi 4 000 štvorcových stôp – je väčší ako mnoho domov – s jeho a jej šatňou, umeleckým štúdiom a rozľahlou terasou s výhľadom na oceán. Medzi ďalšie prvky patrí divadlo, klimatizovaná vínna pivnica pre zhruba 200 fliaš vína, posilňovňa, hudobná miestnosť a kúpele.

Bazén so slanou vodou aj vodopád
Vonku má panstvo vyrezávané vstupné brány, ktoré si pár priviezol domov priamo z Thajska. K dispozícii je vonkajší bazén so slanou vodou s vodopádom a presklenými priestormi na vonkajšie stolovanie. Na pozemku sú vyrastené palmy, ohnisko aj plážová cesta.

Havaj je teraz ich domovom
Pár tiež nechal priviezť piesok, aby si vytvorili svoju „vlastnú súkromnú pláž nad plážou“. Dôvod? Aby sa ich deti mohli hrať blízko domu. Brosnan a jeho rodina sa presťahovali na Havaj po tom, čo ich teraz dospelé deti vyrástli.

- Reklama -pr články

Redakce doporučuje

Další články autora
4women

Najvyšší čas vymeniť vianočný stromček? Poradíme vám pri výbere

Každé Vianoce si poviete: Však ešte jeden rok to...

Ako si poradiť s výberom vodovodnej batérie

Vodovodná batéria do kuchyne či do kúpeľne nie je...

Čo nesmie chýbať ani vo vašej kancelárii

Vybaviť si kvalitne a efektívne kanceláriu všetkým potrebným nemusí...

Dajte prednosť sedačke na mieru

Sedacia súprava je bezpochyby stredobodom každej domácnosti. Okolo nej...