Premeny terasy, ale aj kúpeľní.

Date:

Luxusné bývanie nemusí byť iba doménou celebrít. Stačí dobrý nápad, šikovné ruky a dych vyrážajúca kúpeľňa alebo krásna kuchyňa sú na svete. Pozrite sa na úchvatné premeny.

Ako často lietate na realitnom obláčiku a vysnívate si svoj byt či dom? Na webe Sveta ženy môžete nájsť desiatku článkov, vďaka ktorým nahliadnete do luxusného bývania celebrít. Mramorové vane, neuveriteľne veľké kuchyne, vlastné fitness alebo kino. Áno, toto všetko nájdete v domoch, ktoré stoja desiatky miliónov korún. Čo ale premeny zdanlivo obyčajných miest?

Kúpeľňový sen
Pokiaľ si hovoríte, že s vaším bytom či domom by určite nič urobiť nešlo, môžeme vás uistiť v jednej jedinej veci: nie je to pravda! Stačí nápad, trochu kreatívneho ducha a napríklad z malej nevzhľadnej kúpeľne vykúzlite priamo oázu pokoja.

Terasa, ktorá vás ohromí
Nikdy nič nie je stratené. To je dôležitý fakt, ktorý si musíte uvedomiť, pokiaľ chcete, aby váš byt či dom prešiel rekonštrukciou, ktorá vyrazí dych každej návšteve, a aj vám samotným. Na prvý pohľad by sa možno chcelo človeku priamo plakať, ale pozrite sa, ako je možné prerobiť nevzhľadnú terasu.

Nič nie je zadarmo
Pokiaľ sa plánujete pustiť do rekonštrukcie, rozhodne sa oplatí obrátiť sa na odborníka. Nielen, že zrejme vymyslia nápady, ktoré by vás ani nenapadli, má tiež v rukáve množstvo praktických vychytávok a tipov, ktoré nenájdete v žiadnom video návode. Keď už sa ale rozhodnete pustiť sa do práce sami, rozhodne nepodceňte prípravu a začnite sledovať profily, kde nájdete mnoho rád a tipov, ako si zvelebiť váš byt či dom za minimálne náklady. Ako sa hovorí, všetko ide, keď sa chce.

- Reklama -pr články

Redakce doporučuje

Další články autora
4women

Najvyšší čas vymeniť vianočný stromček? Poradíme vám pri výbere

Každé Vianoce si poviete: Však ešte jeden rok to...

Ako si poradiť s výberom vodovodnej batérie

Vodovodná batéria do kuchyne či do kúpeľne nie je...

Čo nesmie chýbať ani vo vašej kancelárii

Vybaviť si kvalitne a efektívne kanceláriu všetkým potrebným nemusí...

Dajte prednosť sedačke na mieru

Sedacia súprava je bezpochyby stredobodom každej domácnosti. Okolo nej...